Napsali o nás

17. 2. 2021 Přeji krásný den,

S velkou radostí tento email posílám tam, kam patří. Současně všem pečovatelkám a paní ředitelce moc děkuji za veškerou péči, kterou klientům věnují a zároveň dělají svojí prací dobré jméno našemu městu.

Moc děkuji a přeji hodně pohody a hlavně zdraví

S pozdravem

Mgr. Radek Vincour, starosta

17. 2. 2021 elektronický dopis byl upraven a anonymizován.

DOBRÝ DEN, VÁŽENÝ PANE STAROSTO. CHCI TOUTO CESTOU VYJÁDŘIT PODĚKOVÁNÍ VŠEM ZAMĚSTNANCŮM CENTRA SOCIÁLNÍCH SLUŽEB UNIČOV, ZA VZORNÉ SLUŽBY PRO MOJI MAMINKU PANÍ L. M., KTERÁ BYDLELA V DOMĚ S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU NA ULICI BR. ČAPKŮ 662 AŽ DO SVÉHO ÚMRTÍ DNE 6.12.2020 . BYDLELA  ZDE VÍCE NEŽ 10 LET A PO CELOU DOBU SE NEVYSKYTL JEDINÝ PROBLÉM S PÉČÍ O MOJI MAMINKU. CHCI ALESPOŇ TAKTO VYJÁDŘIT VELKÝ DÍK VŠEM ZAMĚSTANCŮM AŽ PO PANÍ ŘEDITELKU. MOJE MAMINKA TAM BYLA VELMI SPOKOJENA. ZÁROVEŇ CHCI PODĚKOVAT MĚSTU UNIČOV A VÁM, ŽE TAKOVOU SLUŽBU ZŘIZUJETE A PROVOZUJETE NA TAK VYSOKÉ A PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI NEJEN V TÉTO NELEHKÉ DOBĚ. JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DĚKUJI VÁM VŠEM. S POZDRAVEM SYN PANÍ L. M. – M.I., OSTRAVA.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Paní Kocurková,

chci Vám i celému Vašemu PROFI týmu hlavně poděkovat za mámu a vlastně i tátu,

za vše co jste pro ně dnes a denně dělali.

!!!VÁŽÍM SI TOHO!!!
S pozdravem,
A.P.
Poděkování bylo anonymizováno, doručeno e-mailem, dne: 23. 1. 2020
______________________________________________________________________________________________________

Rádi uveřejňujeme tento děkovný dopis, který přišel 15. 1. 2018 na adresu organizace, který je upraven s ohledem na osobní údaje.

Velice ráda bych s manželem poděkovala paní V.S. a paní J. M. (pracovnice v sociálních službách). Hodně jste nám pomohli při hledání bytu. Díky vaší pomoc jsme našli byt 2+1 v Městě Libavé. Chtěli jsme vám  tímto poděkovat za vaši snahu a obětavost.                                             Děkujeme  D .Z. a D. J.

______________________________________________________________________________________________________

Vážená paní ředitelko,

chceme touto cestou poděkovat všem zaměstnancům CSS, kteří se svou prací podíleli na péči o naši babičku M. U. Tím nám ulehčovali mnohdy nelehkou práci. Babička byla s pobytem moc spokojená a dům na Gymnazijní ulici nepovažovala za jakési nutné zlo, ale za svůj domov.

Poděkování patří i Vám za vstřícnost při všech jednáních.

Děkujeme a přejeme hodně úspěchů a jen spokojené klienty.

V Uničově 1. 10. 2017                                                        V.U. s rodinou

 

22. 5. 2017 Poděkování za poskytování pečovatelské služby panu Antonínu Klusalovi.

poděkovani

 

 

10. 11. 2016 – Poděkování – společenská kronika Uničovský zpravodaj č. 18

Poděkování za poskytování pečovatelské služby paní Anně Kovářové od dcery prostřednictvím Uničovského zpravodaje: podekovani-uz

 

29.8. 2016  Poděkování (napsala klientka M. B.)

Moc Vám děkuji za dobu strávenou ve Vašem domě a zvláště pak děkuji pracovníkům pečovatelské služby za pěkný přístup a ochotu kdykoliv pomoci. Z osobních důvodů se stěhuji k rodině.

 

11. 7. 2016 – Poděkování – ukončení služby

Centrum sociálních služeb Uničov.

Dovolte, abych vám poděkoval za moji stoletou maminku Boženu Gabryšovou, o kterou jste pečovali od ledna 2015. Vaše služby byly pro nás neocenitelnou pomocí – já i manželka jsme již důchodci, náš zdravotní stav odpovídá bohužel našemu věku, takže jsme velice rádi uvítali pomoc vašeho střediska sociálních služeb. O naši prababičku pečovala velice dobře především paní Andrea Galdová a několik dalších pečovatelek. Sami nejlépe víme, jak náročná práce to byla. Naší babičce péče prospívala, nejen pokud jde o hygienu, ale i po psychické stránce jí prospělo, že její život dostal nějaký systém. Těšila se už, že za ní někdo přijde, a bude o ni postaráno po všech stránkách. Koncem května nastal zlom, zhoršil se zdravotní stav a paní Galdová zajistila kompletní přípravu a zajištění lékařské pomoci. Byla hospitalizována v nemocnici Šternberk a nyní je v LDN Paseka. V současnosti potřebuje celodenní péči, takže se už patrně domů nevrátí.

Ještě jednou díky za moji maminku

Lubomír a Marta Gabryšovi

Doručeno e-mailem dne 11.7.2016

 

22. 1. 2016 – Poděkování

Telefonicky poděkoval klient pečovatelské služby A.K. za pomoc a ochotu při pádu v domácnosti, zejména pracovnici zajišťující službu L. J. Pomoc si volal prostřednictvím tísňové péče (volání).

Napsal o nás časopis Doba seniorů. Článek si můžete přečíst zde:

doba-senioru-seniorpark

Jan BurianDoba seniorů