Volná pracovní místa

Volné pracovní místo

Přijmeme na dohodu o provedení práce (DPP), případně na dohodu o provedení činnosti (DPČ), pracovníka na pečovatelskou službu jako pomocný pracovník v sociálních službách, případně po zaučení jako pečovatel/ka. Výhodou je získané vzdělání akreditovaného kurzu pro pracovníky v sociálních službách dle zákona  č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Případní zájemci se mohou informovat na telefonu 585 054 446, nebo přímo v kanceláři na adrese organizace. Jedná se o výpomoci a zástupy při dovolených, pracovní neschopnosti zaměstnanců.

BRIGÁDA

Organizace přijme brigádníka na nepravidelnou práci při pečovatelské službě (rozvoz obědů). Jedná se o zástupy/na zavolání (dovolená, nemocnost apod.) na pracovní pozici řidič dodávkového automobilu.

Požadavky: aktivní řidič (profesionální řidič), řidičský průkaz minimálně skupiny B, zdravotní průkaz, samostatnost, flexibilita, fyzická a psychická zdatnost, kladný přístup k lidem, zkušenosti s městským dopravním provozem.

Pracovní pozice je vhodná i pro aktivního důchodce, předpokládaná pracovní doba je od 10:00 do 14:30 hod. Se zájemcem bude sepsána dohoda o provedení práce, předpokládaná hodinová sazba 75 – 80,- Kč/hod.

Zájemce se může kontaktovat na tel.: 585 054 446, 724 136 944, případně se dostavit osobně do kanceláře organizace.